Online marketing

Stojí to za to?

Investujte do svého podnikání

Jistě jste si všimli toho, že když se snažíte něco vyhledat, zobrazí se Vám nejprve placený obsah. Uděláme Vám také takovou reklamu, což znamená, že budete "nahoře" a lidé si Váš produkt zobrazí mnohonásobně vícekrát.

Vůbec ne. Je však důležité zvolit rozpočet tak, aby splnil Vaše očekávání. Důležité je si u tvorby reklamy sednout a promyslet, co bude Vaším cílem.

Placený obsah Vám dokáže zvednout prodeje Vašeho produktu až několikanásobně. Je však stěžejní zvolit strategii online marketingu tak, aby placená reklama byla co nejefektivnější. Od toho jsme tu my. Poradíme se s Vámi a najdeme to správné řešení.

marketing

Kde všude jsme schopni zajistit reklamu

Umíme efektivně využívat služeb, jako jsou Ads a Sklik. Tyto dvě služby jsou stěžejní pro tuzemský trh. Zajišťují propagaci Vašeho produktu na Google službách a Seznamu.

V dnešní době sociálních sítí je rovněž důležitý správný marketing na Facebooku, nebo Instagramu. V závislosti na Vašem produktu Vám dokážeme udělat podrobnou analýzu toho, jak s potencionálem Vašeho produktu naložit správným směrem.

Google Ads

Sklik

Facebook & Instagram

ads sklik

Váháte nad změnou? 🦊

Ozvěte se nám a domluvíme si schůzku.

Kontaktujte nás